Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Патики За Вселенска Боја На Најк Бојс, Чиста Платина/Психичка Розова/Црна, 2с Редовно АМЕРИКАНСКО Дете

Патики За Вселенска Боја На Најк Бојс, Чиста Платина/Психичка Розова/Црна, 2с Редовно АМЕРИКАНСКО Дете

DEN 778.72
 

Производот е достапен
Достапност

Текстил и Синтетички. Увезени. Гумен ѓон. Вратило мери приближно низок врв од лак. Мрежата е лесна и дише. Надворешен ѓон инспириран од Маратонците На Кршење2. Средниот ѓон од пена го ублажува вашиот чекор.

Кон својствата

Производи во категоријата