Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Патикил 6 x 8 пена лист за занаети, 5 пакувања од пена од пена листови за хартија за уметност DIY занаетчиски презентации, црно

Патикил 6 x 8 пена лист за занаети, 5 пакувања од пена од пена листови за хартија за уметност DIY занаетчиски презентации, црно

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Телото на таблата за прикажување е вкочането и не е лесно деформирано. Порите на материјалот е мала за да се обезбеди квалитетен материјал. Упатство : Напишете или залепете ја шемата што ја сакате директно на таблата со пенкало засновано на нафта. Површината е ПВЦ филм, кој има функција да биде докажана од влага и водоотпорна, а задебелената површина е потрајна. Белешка : Филмот на површината не може да се распарчи. Плочката за прикажување е погодна за кадрирање, монтирање на прикажување, проекти, сечење, шиење, моделирање, часови, дом, канцеларија, настани, забави, мали претстави, декорација, занаети за DIY и уметност. Можете да ја користите вашата имагинација за да го создадете занаетот што го сакате со овие табли за занаетчиски пени.

Кон својствата

Производи во категоријата