Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
PawHealer Го Смири Духот: Црниот Дроб Јанг Рајзинг-Мачки со Агресија - 2 fl oz - Работи Одлично Повеќе Од 10 години во Хербалниот Бизнис. …

PawHealer Го Смири Духот: Црниот Дроб Јанг Рајзинг-Мачки со Агресија - 2 fl oz - Работи Одлично Повеќе Од 10 години во Хербалниот

DEN 607.84
 

Производот е достапен
Достапност

Идеален за Мачки (Мали Кучиња) кои покажуваат тенденција кон агресивност. Апарат И Забележливо Често Темпо. Мачки (Мали Кучиња) со Деструктивно Однесување. Лесен За Администрирање-Билки со седиште во растителен глицерин. Вклучен е капалка за производ-2 fl oz (59 ml). Изберете ја оваа формула за агресивен и компулсивен тип на однесување. Примери се вишок лаење, темпо, бркање опашка и деструктивно однесување. Оваа формула е За Црниот Дроб Јанг Рајзинг Малтретирање На Срцето Дух.

Кон својствата

Производи во категоријата