Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
PCATEC LCD Display Micro USB-батерија за батерии за камера за Olympus Li-10b/Li-12b/DB-L10

PCATEC LCD Display Micro USB-батерија за батерии за камера за Olympus Li-10b/Li-12b/DB-L10

DEN 1100.80
 

Производот е достапен
Достапност

CE & FC & ROHS за сертификација на безбедност. Влез на патнички полнач : AC 100-240 V 50/60 Hz Излез : 4.2 V 0,6 A. Го прикажува статусот на полнење на батеријата на ЛЦД -екранот. Влез на AC : 5 V 1-2 A 10 W излез : DC8.4 V 600 MA 2,5 W Компатибилен со : ・ Olympus Li-10b C-5000 Zoom C-50 Zoom Camedia 300 Camedia 400 Camedia C-70 Zoom Camedia C-760 Ultra Zoom Camedia C-770 Ultra Зумирање Camedia X-500 Camedia μ-10 Camedia μ-15 Camedia μ-20. Camedia μ-25 FE-200 IR-500 x-1 x-2 x-3 μ Дигитален 600.

Кон својствата

Производи во категоријата