Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пекарски Машки Шорцеви За Голф Се Протегаат Брзо Суви Рамни Предни Технолошки Перформанси Чино Шорцеви

Пекарски Машки Шорцеви За Голф Се Протегаат Брзо Суви Рамни Предни Технолошки Перформанси Чино Шорцеви

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Затворање на патент. Машки Шорцеви За Голф Брзо Суво Истегнување Лесни Класични Шорцеви За Голф Со Џебови машките перформанси опуштени шорцеви за голф мора да ги имаат за секоја гардероба-62% памук, 35% полиестер, 3% ткаенина за истегнување на спандекс има 50+ ЗАШТИТА од сонце И има високо истегнување за да ве одржува удобно додека сте на теренот за голф. 2 Предни Џебови - 2 Предни џебови можат да ја држат раката и да ги чуваат вашите предмети безбедно. Брзи Суви Машки Шорцеви За Голф : машки шорцеви за голф за пешачење со 92% Најлон 8% спандекс материјал, брзо сушење, отстранување на влага, дише, анти-УВ ткаенина за одржување на кожата сува. Повеќе Џебови-Посебен мал џеб за мали алатки како што е Маичката за голф. Четиринасочни Активни Шорцеви За Истегнување : Активното истегнување на свиткување помага да се зголеми удобноста и подвижноста, лесните товарни шорцеви лабавиот дизајн ви овозможува да останете опуштени и удобни во активности на отворено. 2 Задни Џебови - 2 задни џебови со затворање на копчињата можат да ги чуваат вашите клучеви, телефон, паричник и топчиња за голф. Повеќенаменски : Машките Лесни шорцеви за голф се идеални за секојдневно носење, пешачење на отворено, кампување, риболов, пешачење, трчање и други активности на отворено.

Кон својствата

Производи во категоријата