Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пенчиња за маркери за боја - 48 бои трајни маркери за бои базирани на масло, среден врв, брз сув и водоотпорен разновиден маркер во боја за метал, дрво, ткаенина, пласт?

Пенчиња за маркери за боја - 48 бои трајни маркери за бои базирани на масло, среден врв, брз сув и водоотпорен разновиден маркер

DEN 623.84
 

Производот е достапен
Достапност

Повеќебојно трајно пенкало за боја, маркери за бои базирани на масло, 48 пакувања за што можат да се користат овие пенкала за боја? -Тие се пенкала засновани на нафта, што значи дека се водоотпорни, трајни, брзо суви и не транспарентни. 【Соодветна дебелина на линијата】 Трајната средна тркалезна NIB овозможува мазна и прецизна примена. -Бренд ново и доаѓа запечатено во пластика. Секој производ ужива бесплатна целосна наплата без никаква причина и услугата на клиентите во рок од 24 часа. Можете да користите на карпесто сликарство, керамика, дрво, кожа, пластика, ткаенина, платно, камен, стакло, метал, занаетчиски материјали за занаетчиство итн. Совршен за уметност и занаетчии, проекти за DIY, белешки, обележување на картички за подароци, списанија, календар, планери, книги за боење и многу повеќе. -ИНТ се во согласност со Директивата на Европската унија-Рош. 【Набавка без ризик】 Секој производ е независно тестиран и избран за да ги обезбеди перформансите што ги очекувате.

Кон својствата

Производи во категоријата