Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пенгфеи Церада Водоотпорно Градинарство отпорно На Прашина Заштита Од Сонце Автомобилска Барака Заштита Од Мраз Антикорозивна, Пвц, Зелена Дебелина 0,48 мм, 500 Г/м2, 6

Пенгфеи Церада Водоотпорно Градинарство отпорно На Прашина Заштита Од Сонце Автомобилска Барака Заштита Од Мраз Антикорозивна,

DEN 8588.32
 

Производот е достапен
Достапност

● Подобрено : производот е зајакнат на секој агол. Продадени директно од производителот. ● Применливи места : + Дома● : покривање чамци, приколки, базени, градинарски мебел и скари за скара; € градилиште q : Заштита Од Дрво, агрегати и машини, quarm Farm : Заштитете ја храната, добиточната храна И машините; € Слободно Време : Подови, места за одмор, излети и душеци за плажа, ветроупорен, отпорен на дожд. Големина : 2х3м, 3х4м, 4х5м, 4х6м, 5х6м, 6х8м (големината може да се прилагоди). Постојат метални дупки отпорни на ' рѓа по метар. Дизајнот на аголот на завиткување постигнува најдобра стабилност и отпорност на кинење, продолжувајќи го работниот век. Ако добиете несоодветни или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме. Дизајнот на аголот на завиткување постигнува најдобра стабилност и отпорност на кинење, продолжувајќи го работниот век. Поддржете повеќе набавки.●Материјал : пвц (производот е изработен од полиестерско влакно со висока цврстина како основна ткаенина, со заштита од сонце и топлинска изолација, антифриз и отпорност на атмосферски влијанија). ● Подобрено : производот е зајакнат на секој агол. Поддржете повеќе набавки.

Кон својствата

Производи во категоријата