Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy Book2-Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало За Samsung Galaxy Book2-Метално Сребро

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Samsung Galaxy Book2-Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На Дискот

DEN 271.20
 

Производот е достапен
Достапност

Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв што ви ја покажува точната точка на контакт. ? [ЛЕСЕН ПРИСТАП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двојна Врвка директно на вашата кошула, јакна, фармерки или куќиште; опциите се бесконечни. ? [ЛЕСЕН ПРИСТАП] Користете ГО ВГРАДЕНИОТ МЕТАЛЕН КЛИП за да го закачите Капацитивното Игла со Двојна Врвка директно на вашата кошула, јакна, фармерки или куќиште; опциите се бесконечни. Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв што ви ја покажува точната точка на контакт. ? [СИТЕ АГЛИ] двата совети работат добро од КОЈ било АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците. Обезбедување точност на фината точка за тоа каде и што пишувате, цртате или прислушувате. Со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката.Иновативниот ЈАСЕН ВРВ ви овозможува прецизност ЗА ПОДОБРУВАЊЕ НА ВИДОТ за да ја видите точната точка за контакт на екранот На Вашата Галакси Книга2.Добијте го најдоброто Од двата света Со Капацитивното Пенкало Дуалтип!.

Кон својствата

Производи во категоријата