Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Fujitsu Дисплеј Е24 - 9 Активно Игла Со Допир, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Fujitsu Дисплеј Е24-9 Допир-Метално Сребро

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Fujitsu Дисплеј Е24 - 9 Активно Игла Со Допир, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв

DEN 495.20
 

Производот е достапен
Достапност

Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Екранот На Fujitsu E24-9 Допир. ? [ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ] Вградената батерија обезбедува 12 часа употреба.Нацртајте, пишувајте, допрете и повлечете ДО 12 ЧАСА! Кога е време за полнење, едноставно наполнете Го Активното Игла Со ВКЛУЧЕНИОТ микрозаб кабел, кој е компатибилен со Кој Било USB Извор на Енергија!Направете го прекинувачот Од пенкало и хартија во игла За Вашиот Дисплеј Е24-9 Допрете Со Активното Игла : Игла што изгледа и се чувствува исто КАКО ВИСТИНСКО ПЕНКАЛО!.? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно Со Екранот На Fujitsu E24-9 Допир. ✍ [УЛТРА ФИН ВРВ] Ултра точен врв од 2мм ви овозможува да допрете, повлечете и цртате прецизно За Вашиот Екран Е24-9 Допир, како што користевте вистинско пенкало. ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] цврстата четкана конструкција на алуминиумско буре обезбедува цврстина и стабилност. Активното Игла Не бара никаква форма На спарување За Вашиот Дисплеј Е24-9 Допир! Едноставно притиснете го копчето за да го вклучите, А Активното Игла Акупункт емитува брзи ЕЛЕКТРОНСКИ ИМПУЛСИ за да комуницирате со вашиот екран, овозможувајќи ви да пишувате со многу поприроден притисок и позиција за пишување.

Кон својствата

Производи во категоријата