Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Индустриско Пи CM4-70-Ем - Капацитивно Пенкало Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На Дискот Капацитивно Пенкало-Метално Сребр?

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Индустриско Пи CM4-70-Ем - Капацитивно Пенкало Со Двоалтип, Врв На Влакна Врвот На

DEN 1057.60
 

Производот е достапен
Достапност

Резултатот е ултра точен и издржлив, истовремено обезбедувајќи ви ПОВРАТНИ информации ЧУВСТВИТЕЛНИ на ПРИТИСОК.? Пенкало Со Игла Со Две Во ЕДНО Компатибилно со Чипсе Индустриски Пи СМ4-70-ЕМ.Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект. Обезбедување точност на фината точка за тоа каде и што пишувате, цртате или прислушувате. Пенкало За Игла со боксови Компатибилно со Чипсе Индустриски Пи СМ4-70-ЕМ.Двата совети работат добро од КОЈ било АГОЛ! Совршен за оние студени денови кога не сакате да ги отстраните ракавиците.Добијте го најдоброто Од двата света Со Капацитивното Пенкало Дуалтип!. Со два различни совети за игла беспрекорно интегрирани со метално алуминиумско тело, го добивате најдоброто од двата света на дофат на раката. ? [ФИБЕРМЕШ МЕК ВРВ] Врвот На Фибермеш е цврсто ткаена проводна мрежа од ткаенина која е многу издржлива и отпорна на дефект. Страната НА ФИБЕРМЕШ ви обезбедува меко чувство за пишување перничиња, а ВРВОТ НА ФИНЕТУШ има јасен врв што ви ја покажува точната точка на контакт. Обезбедување точност на фината точка за тоа каде и што пишувате, цртате или прислушувате.

Кон својствата

Производи во категоријата