Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пеперутка Лоци Капчиња Коса 14 инчен Пред Јамка Потресени Рачно Изработени Пеперутка Лоци Вештачки Капчиња Плетенки Коса Синтетички Капчиња Пресврт Плетенка Коса

Пеперутка Лоци Капчиња Коса 14 инчен Пред Јамка Потресени Рачно Изработени Пеперутка Лоци Вештачки Капчиња Плетенки Коса Синтетички

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

Нема мирис и е долготраен, што го прави совршено прилагоден за вашите потреби за стилизирање на косата. Брза Испорака + Искрена Услуга : ние нудиме брза испорака и искрена услуга за да се осигураме дека ќе ги добиете Вашите Лакови За Пеперутки Капчиња Коса на време и во добра состојба. Косата е исто така без заплеткување и може природно да се исуши на воздух без никаква врева. Совршено дизајнирана за модната икона во вас, оваа фризура ќе ве натера да се издвоите од толпата. Доаѓа во различни бои, вклучувајќи 1# (Џет Црна), 1Б( Природна Црна), 2# (Темно Кафеава), 4# (Светло-Кафеава), Т27( Омбре Русокоса), Т30( Омбре Браун), 27#, 30#, 99Ј, Т350,Тбуг и 613#. Предност на косата : Уживајте во придобивките од нашата Супер Мека, Лесна, Без Заплеткување, без Пролевање и Природен Стилски изглед На Пеперутка Лоцира Капчиња Коса. Нашите Неуредни Потресени Вештачки Лакови Капчиња Коса е совршен додаток на вашата колекција за стилизирање.Стил на коса : Добијте го најновиот моден тренд со нашите Меки Лакови За Пеперутки Капчиња Коса изработена од висококвалитетни синтетички влакна.

Кон својствата

Производи во категоријата