Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
#htmlcaption1

Должина на косата : 14 инчи30 инчи Текстура на косата : 13х6 омбре нагласи директно чипка предна перика...

●Материјал●Премиум Висока Температура Отпорна На Топлина Синтетичка Коса ①Боја 1б Омбре До Темно Вио�

Ве молам испратете ми епошта Боја на чипка : Проѕирна Боја На Чипка; големина На Капаче : капаче со Средн�

?①Материјал За Коса 100% Темно Сива Човечка Коса Чипка Предни Боб Перики За Црни Жени,Необработена Бразил

име на продавачот : Дајун, 100% Кинеска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е секо

①Потсетник дека прикажаната слика е ефект на послегрижа и треба да се рестилизира Должината на косата �

Боја Прикажана На Модел : СОМ R БУРГУНДИЈА Трансформаторско Капаче, Целосна Перика, Половина Перика, Пол�

Канекалон Нова Футура Синтетички Влакна Отпорни на Топлина со Текстура На Јаки Целосна Перика од Чисто

Продавница за продавачи дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса Должината на косата е испружена долж�

откачен директно v дел перика не изоставам карактеристики : 2 минути инсталирате, 1 минута да се отстрани,

Ве молиме изберете ја добрата боја за коса и контролирајте го времето на умирање, температурата на умир�

Заведување Брзо Заврши Лента За Глава Перика Заврши.кутија24 Како Да Носите Метод 1 Подгответе ја косата

# Секоја Пригода : Носење Женски Перики Од Човечка Чипка, можете да одите во црква,забави,брак ,датум,дипл

Можете за себе, или вашето семејство, соученици, пријатели, соработници, итн Периката е бомба Плетената �

име на продавачот : Дајун, 100% Камбоџанска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е

Не двоумете се да го добиете! Мазна И Мека, Без Заплеткување И Минимално Пролевање Рачно измијте ја пери�

?●Материјал За перика ● Откачените Перики Со Права Лента за Глава се Изработени од 100% Висококвалитетна

Затоа, ве молиме не ја сечете чипката! Фала! Перика за перење (1) Нежно Натопете ја косата со благ шампон з�

име на продавачот : Дајун, 100% Малезиска Девица Човечка Коса Должината на косата е испружена должина, е се

100% Сосема Нов б Поправете Го Капачето на перика со Бравата; в спреј решение за нега на перика и Стил Пери�

Рачно врзани 5"Х5" хд чипка Еластична лента за дополнителна безбедност Одлично за носење како што е или с�

[Прилагодлив Обем На Главата] : стандардниот обем на главата е 22,5 инчи, со прилагодливи куки, кои можат фл

Тоа е најдобриот избор да ви донесе совршен изглед.Спецификација : Боја : како што е прикажаноматеријал :

100% девствена човечка коса 100% рачно врзана чипка Стилови и кадрици кои ласкаат сите Боја, белило, перм Пр�

ХУИВАНЈАН Боб Перика П & А О : тоа зависи од вашето одржување Третирајте го како вашата коса со совети за �

Дизајн Концепт На Хилајт Чипка Предна Перика : Натерајте Ги Луѓето Да Уживаат Во Најубавата Боја Кои Сак

1 13х4 HD чипка фронтално затворање, тоа е длабоко и долго Погоден за сите прилики, како што се секојдневн�

Удобно за секојдневно носење, нема да ја стимулира кожата, природно ја сака вистинската коса...

Врзете Ја Косата За да Биде пунџа.Закопчајте Ги Ремените и Повторно Измијте ја Периката Должина На коса�

5", Назад 12 Со лесен полн раб, монофиламентен централен дел и текстурирани должини на брич, овој долг, сло�

РАЧНО ИЗРАБОТЕНАСекоја перика што ја продаваме беше внимателно изработена рачно за да се постигне квал

Нето Капачето што дише, со 3 Чешли и 2 Ремени за Прилагодување може да се Испреплетат Во Фиксна Положба за

●Висококвалитетен Материјал Q : Fover долгите кадрави брановидни перики за жени се направени од висококва

①Материјал За коса : 100% Необработена Бразилска Човечка Коса Боб Перики За Црни Жени, Меки И Здрави, Без З

Информација за производот : Боја : ЦрноБела перика;Должина : 14"; Тежина : 200гр Стилови : Синтетички Косплеј

Топли Совети : ако сте заинтересирани, дајте си шанса да пробате нов стил! Ако имате какви било прашања, д

Висок Квалитет : 100% Перика со човечка коса, Мека, здрава, без мирис, без заплеткување, без пролевање...

Политика за враќањена секој клиент Му нудиме 30дневна гаранција за враќање на парите.(Прикажаната слика

Фокусирајте Се На Квалитетот, 100% Девствена Човечка Коса Без Животинска И Синтетичка Коса Ние ќе одговор

Гаранција за производот : ние сме посветени на создавање висококвалитетни производи и услуги за вас...

Може да биде изветвена и обоена во друга боја Тоа е претходно извадена природна линија на коса со Hd тран�

Претходно Извадена Со Бебешка Коса Природна Линија На Косата Уво До Уво Чипка Фронтални Перики Средно К

Апсолутно.ХД транспарентна чипка, Одговара На Целата Боја На Кожата; Оваа перика не е пролевање Лесно се

МНОГУ СТАБИЛЕН : тешкиот дизајн на статив обезбедува многу добра стабилност Лесен за носење, силен и изд

Може Да Направи Среден дел и Страничен Дел Ве молиме Предложете прво да земете неколку влакна за да напр

Фронталната чипка на надградбата е 13х4 инчи, таа е поголема од нормалната предна перика од чипка Полн и д

Четкајте ја сопствената коса за да биде мазна Просечна Големина На Капачето Со Прилагодлива Straps Нашите

МИТМЕС перика користете невидлива ЧИПКА СО ПУТЕР ОД HD, која апсорбира светлина, најмногу ја крие линија�

150 е препорачливо љубезно ХД Чипка~Повеќе Лесни И Меки И Природни И Издржливи Однесувајте се Кон Неа Как�

Внатрешни нето карактеристики : удобно, дише, зелено и еколошки Мазна коса, вистинска и не рефлектирачка

Ова не само што може да прими перики, туку може да прими и детска облека и други мали предмети, со прашина