Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Перила домашно шише со бакарна вода 34 мл доказ за протекување чисто - ајурведски бакарен сад - пијте повеќе вода и уживајте во здравствените придобивки веднаш/шише ?

Перила домашно шише со бакарна вода 34 мл доказ за протекување чисто - ајурведски бакарен сад - пијте повеќе вода и уживајте

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Во суштина е доказ за протекување, чувајќи ја водата каде што треба да биде!. Па, ќе го оставите тоа зад себе! Добијте ја одмаздата за штетата што Сода ја правеше на вашето тело и наплатете се кон подобро здравје со тоа што уживате во вода повеќе, почнувајќи од денес. Пиењето од бакар е одличен додаток базиран на Ајурведа на здрав начин на живот.

Кон својствата

Производи во категоријата