Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Перлизирани пинови за шиење Patikil, 1 сет од не'рѓосувачки челик топка глава со глава директно ватенка за украси за облекување, повеќебојни

Перлизирани пинови за шиење Patikil, 1 сет од не'рѓосувачки челик топка глава со глава директно ватенка за украси за облекување,

DEN 79.68
 

Производот е достапен
Достапност

Тоа е висока класа и елегантна алатка за шиење, изработка на проекти. Предност : фино изработка, мазна површина, цврста и издржлива, кои не се лесни за свиткување или деформирање. Упатство : Лесни за употреба, пиновите за шиење лесно се лизгаат или вадат за лесно вметнување или Отстранување на ткаенините. Предност : фино изработка, мазна површина, цврста и издржлива, кои не се лесни за свиткување или деформирање. Широка употреба : Добро за ткаенина, облекување, вкрстено вез, шиење, уметност, занаети, проекти за DIY, украсување на венчавки, цветен букет, итн. Забелешка : Ве молиме, не го заковајте на бетонскиот wallид. Боја : повеќебојно; Должина на пинот : 34мм / 1,3 инчи; Севкупна должина : 38мм / 1,5 инчи. Тоа е висока класа и елегантна алатка за шиење, изработка на проекти. Инструкција за употреба, игличките за шиење лесно се лизгаат или вадат за лесно вметнување или отстранување на ткаенините. Широка употреба : Добро за ткаенина, облекување, вкрстено вез, шиење, уметност, занаети, проекти за DIY, украсување на венчавки, цветен букет, итн. Спецификација Колор : Мултиколорматеријал : Не'рѓосувачки челик, Должина на пластика : 34мм / 1,3 инчен дијаметар : 4мм / 0,15 инчовер должина : 38мм / 1,5 инчи Содржина : 1 x пинови за шиење (100 парчиња за секоја кутија) Предности на предности од не'рѓосувачки челик и пластичен материјал со мазна површина, лесен и преносен, преносен, Цврсти и издржливи, кои не се лесни за свиткување или деформирање.

Кон својствата

Производи во категоријата