Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Перница и тост | Подароци за пријатели | Пријателски подароци за тинејџери | Подароци за жени | Рамки за слика на BFF за декорација на wallидови во соба и канцелариски wall?

Перница и тост | Подароци за пријатели | Пријателски подароци за тинејџери | Подароци за жени | Рамки за слика на BFF за декорација

DEN 116.64
 

Производот е достапен
Достапност

? Piggy Bank - Ова не е само специјален и уникатен случај на приказ на кутии во сенка, туку е и прекрасна банка за парични свињи! Можете да го користите за заштеда на пари или како носител на промена!. На задната страна, доаѓа празен простор каде можете да додадете трогателна порака на вашата сакана. Тие ќе бидат благодарни што имаат толку внимателна личност како вас. ? Piggy Bank - Ова не е само специјален и уникатен случај на приказ на кутии во сенка, туку е и прекрасна банка за парични свињи! Можете да го користите за заштеда на пари или како носител на промена!. ? Забавни налепници - За да го направиме уште позабавно, додадовме неколку налепници за да го завршиме искуството! Можете да ја прилагодите оваа кутија за приказ на рамката за слики и да го додадете вашиот личен стил во неа. Тие ќе бидат благодарни што имаат толку внимателна личност како вас. И зошто да не? Размислете да добиете и за себе, никогаш не е лошо време да се расипете со мали третмани. Случаи со висококвалитетни меморијали за прикажување на нашите кутии за длабоки сенка мерат 7x7 инчи со длабочина од 2 инчи! Тие се направени со висококвалитетно дрво МДФ и доаѓаат со јасно и цврсто полу-засилено стакло за да ги заштитат сите ваши заштеди или скапоцените меморијали кои се држат внатре.

Кон својствата

Производи во категоријата