Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Персонализирана Кригла За Дипломирање, Прилагоден Подарок За Дипломирање За Девојче, Дипломиран Колеџ, Средношколска Класа Од 2022 Година За Дипломирање Ќерка Од Ма

Персонализирана Кригла За Дипломирање, Прилагоден Подарок За Дипломирање За Девојче, Дипломиран Колеџ, Средношколска Класа Од

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

НАПРАВЕТЕ УНИКАТЕН ПОДАРОК 1 кликнете на копчето "прилагоди сега", 2 изберете Тон На Кожата, Капа И Наметка, Појас, Фризура 3 внесете ги вашите имиња. СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ ЗА НЕА?? Имајќи пријателство на далечина или барате одлична идеја за роденденски подарок? Ова е љубезен, значаен подарок со елегантен дизајн за сестрите на душата. Потсетете ја на најдобрите спомени за пауза за кафе со вас. Слатко и персонализирано оддалечување, роденден, најдобри подароци за пријателство за жени. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА 11 МЛ или 15 МЛ. Мазна на врвот, уредна и безбедна. Цврсто Дното На Чашата, дизајн против лизгање. Рачка во форма на ц и Дебел и чист ѕид од чаша, удобен за држење. МУЛТИ - Употреба Совршен за кафе, чај и топло чоколадо. Може да се користи за дома и канцеларија. ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО Купете Со доверба. Ако имате какви било прашања,поплаки или предлози за квалитетот на нашиот производ, услугата по продажбата или ефикасноста на работата, ве молиме контактирајте не.

Кон својствата

Производи во категоријата