Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пет Мачка Куче Шепи Автомобил Центар Конзола Покритие Заштитник Мека Симпатична Миленичиња Шепа Коска Потпирачот За Рака Седиште Рампа Автомобил Внатрешни Додат?

Пет Мачка Куче Шепи Автомобил Центар Конзола Покритие Заштитник Мека Симпатична Миленичиња Шепа Коска Потпирачот За Рака Седиште

DEN 255.84
 

Производот е достапен
Достапност

Спецификации : ✭ Големина : 11,8 Во Х 7,9 во / 30см Х 20см ✭ Материјал : Висококвалитетен Неопренови ✭ Пакет : 1 Х Центар За Автомобили Конзола За Потпирачи За Раце Карактеристики На Капакот На Потпирачот За Раце : + Заштитете Ја Кутијата За Потпирачи за Раце За Автомобили Од Оштетување, Истурање, Гребнатини, Нечистотија, Канџи За Миленичиња И Лепливи Прсти Може да го намали притисокот врз лактот при возење. Ослободете Го Стресот Од Лактот Додека Возите И Држете Ја Раката Од Потење На Централната Конзола. Зошто Да Не Додадете Некои Украси На Вашиот Автомобил И Да Ја Заштитите Централната Конзола Додека Вашиот Автомобил Изгледа Различно Од Другите? Атрактивен Моден Дизајн И Заштита : Дизајниран Со шема На личност и светла боја, ве прави попривлечни и расположени, го крие постојното носење и го одржува вашиот автомобил да изгледа нов. Перење, Миење Раце Или Миење Машини Е Во Ред. Теренец, Камион И Р. Ве Молиме, Бидете Сигурни Дали Е Компатибилен Со Системот За Конзоли За Автомобили Пред Да Го Купите. Покријте Го Стариот Потпирач За Раце И Украсете Го Вашиот Автомобил.Совршен МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Капак За Потпирач За Раце Од Централната Конзола Изработен од Мека Површина Од Неопренови И Подлога Од Еластична Лента, Имаат Водоотпорна И Отпорна На Прашина Површина Која Е Отпорна на Абење и Издржлива, И Лесна, Еколошка и Безбедна за Употреба.

Кон својствата

Производи во категоријата