Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пејзаж за балони со топол воздух DIY 5D Diamond Sainting KITS DIY уметности занает за домашни украси за роденденски подароци за роденденски подароци

Пејзаж за балони со топол воздух DIY 5D Diamond Sainting KITS DIY уметности занает за домашни украси за роденденски подароци

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

? 【Супер блиц дијаманти】 Постојат 17 делови над тркалезните вежби за да изгледаат сјајни и никогаш нема да бидат избледени, поживописни и брилијантни од дијамантите на смолата. Комплет за сликање со дијаманти е најпопуларната декорација Овој комплет за боење на вкрстениот бод е совршен за украсување на вашата дневна соба, спална соба и други места. 5 D DIY дијамантски сликарство за возрасни го прават вашето слободно време интересно и значајно. Комплетот за сликање на дијаманти DIY 5 D користи нова генерација на тркалезни дијаманти од смола, со светли бои и положување, правејќи ги дијамантските слики по сјајни и живописни, лесно привлекувајќи ја светлината и привлекувајќи го вашето внимание да го исполнат вашето омилено хоби, оставете го вашиот ум да талка и почувствувајте го Стресот само се стопи додека сликате со дијаманти. ? Service Услуга по продажбата】 Ние сме производител на над 3 години-ги гарантираме нашите производи против дефекти во материјали и производство на занает за цел живот на производите. Тоа е само валано платно. Ви благодариме за поддршката. Ако на дијамантското сликарство што го добивате недостасуваат дијаманти или наидете на други проблеми, ве молиме слободно контактирајте не во секое време, ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши проблеми во рок од 24 часа ASAP.

Кон својствата

Производи во категоријата