Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Phinix Slow-Pitch Softballs Cork Core за вежбање 11 инчи

Phinix Slow-Pitch Softballs Cork Core за вежбање 11 инчи

DEN 0.67
 

Производот е достапен
Достапност

Овие мекоболи се совршени за деца, младински играчи на мекобол и почетници да научат како да ја фрлаат и да ја зафаќаат топката. Корисниците на компанијата добиваат совршено спортско искуство. Квалитет : Секој мекобол е внимателно направен со најдобрите достапни материјали и склопени, мери, мерат, тестирани и проверени за највисоко можно ниво на квалитет и конзистентност. Овие мекоболи се совршени за деца, младински играчи на мекобол и почетници да научат како да ја фрлаат и да ја зафаќаат топката. Квалитет : Секој мекобол е внимателно направен со најдобрите достапни материјали и склопени, мери, мерат, тестирани и проверени за највисоко можно ниво на квалитет и конзистентност. Официјална големина и тежина. Оптички жолт капак, рамен споеви топка со црвено шиење. Наменето за употреба на рекреација или секојдневни игри. Оптички жолт капак, рамен споеви топка со црвено шиење. Официјална големина и тежина.Синтетичка кожа 11 -инчни мекобол со цврсто плута јадро. Синтетичка кожа 11 -инчни мекобол со цврсто плута јадро.

Кон својствата

Производи во категоријата