Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Phonograph Record Record Player Player Player за звук 5614, SoundeSign 5627, Soundesign 5635, Soundesign 5757

Phonograph Record Record Player Player Player за звук 5614, SoundeSign 5627, Soundesign 5635, Soundesign 5757

DEN 137.44
 

Производот е достапен
Достапност

Сосема ново. Заменски игла. Бидете сигурни дека одговара на вашиот игла. заменува. Ако вашиот кертриџ е сменет, тој нема да одговара. Сосема нов (фабрички запечатен кутија) Заменски стилус.Не во кутија Pfanstiehl M854-DS73 Стерео Дијамант за замена на игла за Sony, Sanyo, Fisher, Kenwood, Crosley Nostalgia, јон и многу други модели на грамофон. Ако имате прашања, контактирајте не; Нашата најдобра услуга за клиенти ве прави задоволни.

Кон својствата

Производи во категоријата