Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки Ironелезо уметности цврсто дрво полица заснована на растителни права за складирање на раст?

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки Ironелезо уметности цврсто дрво полица заснована

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Цврсто дрво, метал (чиста текстура, издржлива, еколошка). Ве молиме, разберете дека е мала разлика помеѓу сликата и предметот заради осветленоста.5x10cm (види табела со големина).Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Материјал : Цврсто дрво, метал (чиста текстура, издржлива, еколошка).5x10cm (види табела со големина). Карактеристики : Домашна декорација, нордиски стил, мат, третман со сликарство, креативност, силно лежиште на оптоварување, заштеда на простор, уредно складирање. Метод на инсталација : Треба да вежбате, лесен за инсталирање, лесен за чистење. Големина (должина × ширина × висина) : 20x22.

Кон својствата

Производи во категоријата