Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пико Ароматизирани Деца Конец-Без Флуорид Двојна Линија Забен Конец Зема-Забава Орална Нега Во Шарени Конец Стапчиња Дизајн-Деца Конци Избегнувајте Расипување на

Пико Ароматизирани Деца Конец-Без Флуорид Двојна Линија Забен Конец Зема-Забава Орална Нега Во Шарени Конец Стапчиња Дизајн-Деца

DEN 2.67
 

Производот е достапен
Достапност

- Изберете Забава, Изберете Денес. Забите конец е кул и забавно Со Пиико Конец Зема за деца. Возбудете ги вашите деца додека ја градите нивната рутина за здравје на забите со шарени животни во шармантни дизајни. ● Лесни Грашок Заби Толку Здрави. Пиикос со непроменлив конец за еднократна употреба со двојна линија им олеснува на младите конци. Вашиот конец за конец се лизга непречено отстранувајќи ги остатоците, но доволно цврст за да не се распарчи или скрши!. € Хемиски Слободен Стоматолошки Конец Зема. На здравите непца и заби не им требаат конци со вкус. Пиикосите со вкус и невосочени природни конци го прават конецот за деца и мали деца лесен и без солзи. ● Здравје Во Кутија. Стапчињата пико денталпик го прават конецот забавен и удобен за децата. Намалете ги посетите на стоматолозите додека го одржувате здравјето на забите во врвна форма. Јадете, четкајте, конец и повторете. € 80 Дете-Пријателски Конец Зема. Возбудете ги вашите деца со забавна и шарена рутина за конец! Домашното Дино доаѓа со 150 конци инспирирани од диносаурусите, Со поволности За Пиико за целото семејство.

Кон својствата

Производи во категоријата