Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пин 3/4 x 4, преку зацврстен легура челик, план за завршување, извлекување стил

Пин 3/4 x 4, преку зацврстен легура челик, план за завршување, извлекување стил

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

Извлечете типови се карактеризираат со навојна дупка. Номинален дијаметар на пинот : 3/4 ". Произведено за да се сретне со спецификација на ASME B18. Номинална должина на игла : 4". Соодветниот клуч се вклопува во дупката за иглата за лесно отстранување. Прецизните толеранции на игличките на Дауел ги прават одлични за постигнување на соодветно усогласување на делови во собранија со голема брзина, или како ролери во куќиштата со тркала со автобус/камиони.

Кон својствата

Производи во категоријата