Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пинк Фламинго Акрилик Клипборд Персоналните Клип Одбори Низок Профил Клип За Канцеларија Училиште

Пинк Фламинго Акрилик Клипборд Персоналните Клип Одбори Низок Профил Клип За Канцеларија Училиште

DEN 422.40
 

Производот е достапен
Достапност

Акрилик. Произведено во САД Или Увезено. Оваа таблата со исечоци е изработена од супериорни материјали, голема тежина и издржлива. Не постои челична дупка по одборот, така што е можно да се остане на подот, така што тоа е простор за заштеда на простор. Една големина на нашата таблата со исечоци : Должина : 31,8 см/12,5 инчи, Ширина : 21,5 см/8,5 инчи, голем капацитет, капацитет 80-100см, хартија со големина А4. Персонализираната таблата со исечоци е многу погодна за учење, цртање, пишување, објавување, изработка итн. Тој е учител, деловна личност, адвокат и државен службеник. Тоа е роденден, роденден, роденден на љубовник, обединување, роденден, подарок на благодарност. Поради рачното мерење, грешката е во рамките на 5мм, што е нормално. Сите прашања што ги имате, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Интересна, уникатна табла за надворешен дизајн, идна уникатна студија и работничка класа ќе се забавуваат повеќе.Препорачана температура : Не мијте со вода.

Кон својствата

Производи во категоријата