Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пирекс 4 Чаша Тркалезна Пластична Обвивка Темносина

Пирекс 4 Чаша Тркалезна Пластична Обвивка Темносина

DEN 128.00
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучени Пирекс Капаци (2) 7201-КОМПЈУТЕР 4 Чаша Сини Капаци (Капаци Само-Контејнери Не Се Вклучени). Вистински Капаци За Замена На Пирекс Направени Во САД. Непорозната површина не апсорбира мириси на храна, вкусови или дамки; Бпа-Слободен. Фрижидер, Микробранова Печка И Топ-Решетката Машина За Миење Садови Безбедно. Не ќе одговара Сидро Хокинг Производи. Темносиниот капак Од Пирекс 7201 КОМПЈУТЕР одговара на чашата 4, 950мл Сад за мешање Пирекс. Капаците На Пирекс го прават готвењето, сервирањето и складирањето погодно и лесно - совршено за секоја пригода. Овие разноврсни капаци На Пирекс се безбедни за употреба во фрижидер, замрзнувач или микробранова печка и лесно се чистат на горната решетка на машината за миење садови. Направени од непорозна површина, овие капаци нема да апсорбираат мириси на храна, вкусови или дамки. Овие капаци се направени во САД и се без БПА.

Кон својствата

Производи во категоријата