Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пирхед Нарвал Ловеј Сино Гушкање Новороденче И Мало Обезбедување, Плишано Животно Кадифен Ќебе За Бебе Момче

Пирхед Нарвал Ловеј Сино Гушкање Новороденче И Мало Обезбедување, Плишано Животно Кадифен Ќебе За Бебе Момче

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Памук. Дајте му на вашето бебе чувство на сигурност и удобност и смирете го да спие со ова сино ќебе за гушкање нарвал со Круша. Вклучува мека полиестерска нарвална ќебе кадифен играчка со симпатична шема на бран и стрелка и свиленкаста постава. Вашето бебе момче брзо ќе се заљуби во ова ќебе за гушкање и ќе сака да го носи насекаде! Оваа играчка за ќебе за бебиња е совршена за возење со количка, возење со автомобил, патување со бебе, време за играње бебиња, спиење за бебиња и многу повеќе!. Ова кадифен ќебе за играчки за бебиња е совршен подарок за нови мајки, очекувајќи мајки или додаток на вашиот сопствен регистар за подароци за туш за бебиња! Тоа ќе му даде среќа на секое ново бебе во годините што доаѓаат!. Гушкајте ќебе димензии : 10 "W x 13.5" H x 3 " D; место чисти само.

Кон својствата

Производи во категоријата