Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пит Таунсенд потпиша пресечен потпис на парче 11x14 Музичка легенда ПСА ДНК

Пит Таунсенд потпиша пресечен потпис на парче 11x14 Музичка легенда ПСА ДНК

DEN 433.60
 

Производот е достапен
Достапност

Потпишана рака. Сертификат за автентичност. ПСА ДНК. Автентичен. "Нашите предмети се извори од нашите потписи за автограми или директно од водечки добавувачи на автентични меморијали. Компаниите што ги автентицираат овие артикли вклучуваат услуги за автентикација на Бекет (БАС), професионален спортски автентикатор (ПСА/ДНК), автентикација на Jamesејмс Спенс (ЈСА) или АИВ. Сите автограмирани предмети доаѓаат со сертификат за автентичност (COA) од овие добавувачи што вклучува холограм за доказ за пригушувач, ставен на предметот, освен ако предметот не е капсулирана, затоа етикетата и капсулацијата служат како COA додека фотографијата (а) во оваа листа се репрезентативни Од оваа ставка, големината, поставувањето и јачината на потписот може да варираат. Секоја ставка е потпишана со рака, затоа, секој автограм е единствен. “.

Кон својствата

Производи во категоријата