Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Планински бор, чисти марки за правење картички и украси на албуми со фотографии планини дрвја борови дрвја природни сценографии транспарентни силиконски гумени м?

Планински бор, чисти марки за правење картички и украси на албуми со фотографии планини дрвја борови дрвја природни сценографии

DEN 95.84
 

Производот е достапен
Достапност

Здрава и еколошка. Содржи 2 јасни марки. Димензиите на секоја јасна марки, погледнете на втората слика на главната слика. Издржливите чисти гумени марки обезбедуваат пржено печатни слики секој пат и можат да се користат постојано по чистењето или миењето со вода. Безбеден материјал : Изработено од висококвалитетен силиконски материјал, нетоксичен, без вкус и антикорозивен. Целокупната големина е 6,3 "x 4,3". Позиција на сликата на посакуваната површина и притиснете надолу.

Кон својствата

Производи во категоријата