Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пластична кутија за завршна обработка на кутии за складирање на Енкус 4 парчиња/многу организатор на козметика - Организатор за козметика -

Пластична кутија за завршна обработка на кутии за складирање на Енкус 4 парчиња/многу организатор на козметика - Организатор

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Боја : Сина. Тип : Кутии за складирање и отпадоци. Пластичен тип : стр. Техника : Сјајно. Стил : Јапонија стил. Спецификации на артиклите : Тип : Кутии за складирање и отпадоци од отпадоци : pptechnics : Glossy Style : Јапонија Стилјуза : Spice Product : Office Organizer Lattice Количина : 6shape : Rectangle Feature : Eco-Priendlymaterial : Plastic Load : 100 kgspecification : 22.5*15.5*12cmcapacity : 4 L.

Кон својствата

22.5*15.5*12CM:
Capacity:
4L

Производи во категоријата