Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Плата за iPhone6 ​​iPhone6s 4,7 инчи три пати кожен паричник кутија патент џеб заштитна обвивка [бела]

Плата за iPhone6 ​​iPhone6s 4,7 инчи три пати кожен паричник кутија патент џеб заштитна обвивка [бела]

DEN 3.00
 

Производот е достапен
Достапност

* Предупредување во зависност од големината и дебелината на картичката, можеби нема да можете да ја чувате во џеб. Материјална синтетичка кожа (PU кожа) / TPU. Предупредување * Овој производ содржи магнет. *Не е лиценциран производ. * Некои бои може да се пренесат на вашиот паметен телефон ако се чуваат во случајот подолг период или енергично нанесуваат против случајот. Ова не е лиценциран производ. Се разбира, можете да наполнувате и поврзувате приклучоци за слушалки и да управувате со разни копчиња додека е прикачена торбичката. Отворете го надворешниот патент за да го направите погодно да ја замените торбичката.

Кон својствата

Производи во категоријата