Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Плажа на плажа со образец на зајдисонце Премиум густа јога мат еко -пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на вежбање јога и пилатес

Плажа на плажа со образец на зајдисонце Премиум густа јога мат еко -пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за

DEN 1436.80
 

Производот е достапен
Достапност

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голема густина и висока еластичност. Како резултат, ова е разноврсна и многу издржлива јога -мат е одличен избор за секаков вид практика, и ако издржливоста е проблем, секогаш би можеле да го рециклирате, бидејќи е толку неутрален за околината. Оваа јога е направена од еко-свесни состојки. 【Мултименска цел】 Ова е одлична душек на отворено и затворено, идеално да се користи како подот тепих во вашата спална соба или вашето домашно милениче да се опушти и да игра на неа. Апсолутно не токсично - изработено од еко -свесни материјали! Исто така, печатените душеци за јога може да ослободат безопасен мирис кога прво се одвиваат. Совршен за пилатес, часови за вежбање, теретана, туширање, кампување, патување, плажа и многу повеќе!. Мора да биде совршен пат за патување поставена за секого. Екстра густа и мека, оваа мат овозможува удобна јога -практика со обезбедување на амортизирање за колена, глуждови и други чувствителни области. Нема Ева, нема ПВЦ, нема токсичност, нема штетни хемикалии. Diments Димензии на мат】 72 инчи долги, ширина 24 инчи и дебелина од 0,6 см, со одлична мека завршница.

Кон својствата

Производи во категоријата