Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Плишани плочи за масажа за масажа за убавина, со кадифе од европски стил со 4 парчиња кревет за кревет со дупка за одмор за лице за спа-маса масата-темна сива 80х190см

Плишани плочи за масажа за масажа за убавина, со кадифе од европски стил со 4 парчиња кревет за кревет со дупка за одмор за

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Theебето е доволно големо и дебело за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Еластичното врзано опремено лист се лизга лесно, останува на место и лесно се сместува со употреба со засилување.Висококвалитетно влакно-Изработено е од мека фланела, така што е анти-отворено и анти-смалување дури и со дневна употреба. Донесете професионален и луксузен изглед на вашиот клиент. Висококвалитетно влакно-Изработено е од мека фланела, така што е анти-отворено и анти-смалување дури и со дневна употреба. Одговара на стандардни табели - со големина за да ги вклопи скоро сите табели за масажа со квадратни агли. Комплет за луксузни спа -постелнина - убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата. Преголем вграден лист обезбедува максимална покриеност на табелата и чист стил. Еластичното врзано опремено лист се лизга лесно, останува на место и лесно се сместува со употреба со засилување. Тоа е потрајно од вообичаените материјали.

Кон својствата

Производи во категоријата