Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Плочи на олимписки браник на Метис [парови] - плочи за тежина на браник за олимписки бар -бар | Изберете помеѓу 11lb - 55lb плочи со тежина | Пар плочи со олимписка тежина о?

Плочи на олимписки браник на Метис [парови] - плочи за тежина на браник за олимписки бар -бар | Изберете помеѓу 11lb - 55lb

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Компатибилен со која било олимписка лента со 2 инчи - 2in челичен внатрешен прстен на секоја поставена плочи за браник значи дека гумените тежини на Барбел се компатибилни со која било стандардна 2in олимписка бар -бар. Изберете пар тегови што ви се потребни за вашите вежби. Олимпискиот бар се продава одделно.

Кон својствата

Производи во категоријата