Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Под оклоп машка технологија резервоар 2.0

Под оклоп машка технологија резервоар 2.0

DEN 2.33
 

Производот е достапен
Достапност

Нови, рационализирани полите и обликувани полите. 100% полиестер. Паднаа потпирачи за дополнителна подвижност и опсег на движење. Паднаа потпирачи за дополнителна подвижност и опсег на движење. Мазна, лесна, ткаенина за брзо сушење за супериорни перформанси.Мазна, лесна, ткаенина за брзо сушење за супериорни перформанси. Нови, рационализирани полите и обликувани полите. Мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Машинско миење. Опремено : Рационализирано вклопување што не е премногу тесно или премногу лабаво. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Повлечете го затворањето. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на оклоп за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете топлина кога е топло, ладно време кога е ладно и асеангарски меѓу крајности. Паднаа потпирачи за дополнителна подвижност и опсег на движење. Мазна, лесна, ткаенина за брзо сушење за супериорни перформанси. Опремено : Рационализирано вклопување што не е премногу тесно или премногу лабаво. Нови, рационализирани полите и обликувани полите.

Кон својствата

Производи во категоријата