Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Подароци на Knick Knack Која е лозинката за WiFi? - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик со карабинер, бело

Подароци на Knick Knack Која е лозинката за WiFi? - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик со карабинер, бело

DEN 441.44
 

Производот е достапен
Достапност

Цврсто и издржливо - Нашето шише со вода од 20oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло живописно боење и совршено печатење. Прво безбедност - ова шише со вода не е безбедно за машината за миење садови или микробранова печка. Ве молиме рака измијте го шишето со вода. Не'рѓосувачки челик со врвен квалитет и нашиот нов метод за издржливо печатење значи дека ова шише со вода сигурно ќе трае. Самото шише со вода е мазно и совршено големина за рацете од сите големини. Ние ја проверуваме секоја ставка пред испорака за да се осигураме дека е највисок можен квалитет. Премиум не'рѓосувачки челик што се користи во процесот на производство му дава на ова шише со вода убаво цврсто чувство. Совршен подарок - Ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи затоа што станува оној со шише со вода. Премиум не'рѓосувачки челик што се користи во процесот на производство му дава на ова шише со вода убаво цврсто чувство. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи затоа што станува оној со шише со вода.

Кон својствата

Производи во категоријата