Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Подароците на Ник Нок добија ејри? - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро

Подароците на Ник Нок добија ејри? - 20oz шише со вода од не'рѓосувачки челик, сребро

DEN 508.80
 

Производот е достапен
Достапност

Можете да му го покажете на вашиот сопруг, сопруга, девојка, дечко, шеф, секретар или кој било друг член на семејството. Спецификации за безбедност - Ова шише со вода 20oz не е безбедно за машината за миење садови или микробранова печка. Навистина е изградено да изгледа одлично и да трае многу долго. Идеални времиња за употреба - избијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење велосипед или која било друга активност во внатрешноста или надворешната страна. Можете да му го покажете на вашиот сопруг, сопруга, девојка, дечко, шеф, секретар или кој било друг член на семејството. Спецификации за безбедност - Ова шише со вода 20oz не е безбедно за машината за миење садови или микробранова печка.Трајни и силни - Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активности за пиење во затворено и на отворено. Тоа е само ставка за миење на рацете. Се одликува со силна градба, мазна завршница и непречено печатење со прикажаниот дизајн. Идеални времиња за употреба - избијте го ова за забава или забави, лежење, пешачење, кампување, возење велосипед или која било друга активност во внатрешноста или надворешната страна.

Кон својствата

Производи во категоријата