Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Подарок фото рамка креативна свадба подарок DIY само лепило фото рамка за украсување украси Фенси Божиќен украс

Подарок фото рамка креативна свадба подарок DIY само лепило фото рамка за украсување украси Фенси Божиќен украс

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

Одличен начин да ги организирате и прикажувате вашите фотографии во обичен и неоткриен дизајн; Забавен и уникатен начин да го донесете вашиот дом, канцеларија или соба за домување во живот. Ве молиме, дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Опис на производот : Опис : Материјал : Acrylic Dimensions се како што е прикажано., Сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Овој производ е само декорација на рамки за фотографии и не вклучува слики од сцената. Совршен додаток на вашиот дом.Како да се користи : Отворете го материјалниот пакет; Залепете ја фотографијата што сакате да ја прикажете на површината на украсот на фото -рамката и поправете ја, тоа е прекрасен подарок, има многу форми за да изберете, тоа е прекрасен подарок за вашите сакани, преноси на производи што не ги вклучува Фотографии за подароци. Клиентите треба да ги залепат фотографиите што сакаат да ги залепат. Направено од висококвалитетен акрилик. Совршена празнична мешавина од DIY.Која : Multicolor Package вклучува : 1 x DIY само лепило украсен украс на фото -рамка (производот не вклучува предвидени фотографии) Известување : Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектирајте во боја во осветлувањето на мониторот, мониторот за осветлување, мониторот, Позадина итн.

Кон својствата

Производи во категоријата