Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Поддршка за колекција на антички рози на пимпернел | Послужена чинија | Поддршка за Crudité и Appetizer | Направено од меламин | Мерки 15.1 x 6,5 | Безбедна машина за миење садови

Поддршка за колекција на антички рози на пимпернел | Послужена чинија | Поддршка за Crudité и Appetizer | Направено од меламин

DEN 180.32
 

Производот е достапен
Достапност

Служењето е едноставно : Нашите квалитетни меламин фиоки се силни, стабилни и издржливи и, како што е безбеден машина за миење садови, се исто така брилијантно практични. Познат по нашиот прибор за јадење и прибор за подароци, Портмеирион произведува убави и уникатни колекции, сите од нив се направени според највисокиот стандард што треба да се ужива секој ден. Се одликува со меки рози, целосно цветани и убави. Нешто за секого : Пимпернел е врвен бренд за пласмани, крајбрежни, ленти и додатоци, со извонреден и уникатен опсег кој е познат по неговиот висок квалитет. Неверојатна уметност : Колекцијата „Антички рози“ е моментален фаворит. Служењето е едноставно : Нашите квалитетни меламин фиоки се силни, стабилни и издржливи и, како што е безбеден машина за миење садови, се исто така брилијантно практични. Направено од меламин. Направено од меламин. Ексклузивните домашни производи, текстил и подароци на Пимпернел се создадени за да одговараат на сите вкусови и да направат прекрасни дополнувања во домот. Безвременски дизајни : Портмеирион е основана од легендарниот дизајнер на керамика Сузан Вилијам-Елис во 1960 година и оттогаш остана во првите редови на современиот дизајн.

Кон својствата

Производи во категоријата