Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Подложни влошки за анти -вибрации Сујају, 4 парчиња машина за перење Антивибрациски влошки за миење стапала, влошки за анти -вибрации за машина за перење, поддршка з?

Подложни влошки за анти -вибрации Сујају, 4 парчиња машина за перење Антивибрациски влошки за миење стапала, влошки за анти

DEN 111.84
 

Производот е достапен
Достапност

Постабилно - Оваа подлога има ефект на апсорпција на шок, намалување на бучавата, анти -вибрација. Главното тело е изработено од пластика, тешка конструкција. Применливо за нозете на разни уреди за домаќинство/мебел со дијаметар помал од 2,0 инчи. И сетот од 4 компјутери може да ги задоволи повеќето од потребите.Големина - Висина : 1,5 инчи, внатрешен долен дијаметар : 1,6 инчи, внатрешен горен дијаметар : 2,2 инчи, надворешен дијаметар : 2,5 инчи. Колку е помазна земјата, толку е посилна. Машинското стапало ② Тесно кренете ја едната страна од машината, ставете ја подлогата до положбата на машината Поддршка за подножјето на подножјето - Подвлечете ја машината - поднесете ја стапалото на машината да се постави во жлебот на подлогата. Вшмукување чаша за вшмукување, анти-вибрации, анти-текови, нема да го гребе подот и да го елиминира бучавата 2. И тоа нема да ви го почеша подот. Тој е издржлив под влажни или груби околини. Подлогата за анти-вибрации на Суџају претставува искуство со најдобра употреба : 1. По инсталацијата, вашиот мебел и домашни уреди подигнати од неколку сантиметри за удобно чистење и спречување на влага. Лесно за инсталирање - Само инсталирајте под нозете на машина за перење или фен, не е потребна алатка или неуредно лепило.

Кон својствата

Производи во категоријата