Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Пол за кабинет за кабинек чиста стаклена тегли 1 сет countertop решетката Организатор Скара за зачинување шише со постојан кабинет за зачинување кула за кујнски метални

Пол за кабинет за кабинек чиста стаклена тегли 1 сет countertop решетката Организатор Скара за зачинување шише со постојан кабинет

DEN 509.76
 

Производот е достапен
Достапност

Организатор за зачинување Тоа прави прекрасен подарок за оние кои сакаат вкус и арома на зачини, за гурмани и loversубители на здрава храна. Организатор на зачини на countertop со тегли има капа на не'рѓосувачки челик за безбедно складирање, складирање на бибер и други зачини со леснотија. Организатор на полица за кондимент Овој сет со сол и бибер тегла се одликува со модерен дизајн и се стилски и елегантни доволно за употреба на кујната. Организаторот за зачини зачини изгледа софистициран на која било таблета, може да се постави дома и комерцијална кујна, хотелски ресторани, забавен вклучена за подобрување на подготовката на оброкот. Организатор на полица за кондимент Овој сет со сол и бибер тегла се одликува со модерен дизајн и се стилски и елегантни доволно за употреба на кујната. Организатор на зачини решенија изработени од врвен стаклен материјал, овој производ е издржлив и безбеден за употреба. Опис 1 Постави Организатор на решетката за зачини за зачини за зачини за зачинување со кујна за зачинување на кујната Карактеристики Боја : Како што е прикажано Материјал : Не'рѓосувачки челик, Големина на стакло : пакет 16x16cm, вклучувајќи 8 парчиња x зачинети тегли 1 парчиња x решетка.

Кон својствата

Производи во категоријата