Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Polaroid P1 Music Player - Супер преносен безжичен Bluetooth звучник за полнење со IPX5 водоотпорен и двојно стерео спарување

Polaroid P1 Music Player - Супер преносен безжичен Bluetooth звучник за полнење со IPX5 водоотпорен и двојно стерео спарување

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

Најмногу преносен од семејството Polaroid Player, Polaroid P1 плеерот е со големина на освежувачко јаболко (да, споредувањето на звучниците со овошјето е нешто сега). Се поврзува преку Bluetooth 5.1 за инстант спарување и силна поврзаност до 30 стапки плус 3,5 милиони Aux во.

Кон својствата

Производи во категоријата