Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Поли Лоутон од Манчестер Стерлинг Сребрена сол лажица 2 3/8 “

Поли Лоутон од Манчестер Стерлинг Сребрена сол лажица 2 3/8 “

DEN 1.00
 

Производот е достапен
Достапност

Возраст : 1900-1940 година. Бренд : Манчестер. Тип : Лажица. Состав : Стерлинг сребро. Возраст : 1900-1940 година. Бренд : Манчестер. Тип : Лажица. Состав : Стерлинг сребро. Поли Лоутон од Манчестер Стерлинг Сребрена сол лажица 2 3/8; Во образецот Поли Лоутон од Манчестер. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Кон својствата

Производи во категоријата