Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Полица за Монтирање На Ѕид за Убавина, Декоративна Полица За Ѕидни Книги Поставена Висечка Решетка За Цвеќе Дрво Едноставна Креативна За Дневна Соба Или Спална Соб

Полица за Монтирање На Ѕид за Убавина, Декоративна Полица За Ѕидни Книги Поставена Висечка Решетка За Цвеќе Дрво Едноставна

DEN 4063.84
 

Производот е достапен
Достапност

Совршена големина за прикажување на стоки со големо вчитување : полица за монтирање На Ѕид доволно далеку од ѕидот до пур книги/Доволно големина за редовна големина на садот. Фиксните Полици Додаваат класичен елемент за дизајн на вашиот домашен декор додека обезбедуваат простор за прикажување на вашите омилени ситници. Функционално : постојат бескрајни можности со оваа полица за прикажување рамка за слики, можете да ја користите во вашата расадник за да ги прикажете омилените книги на вашите деца, во вашата трпезарија за да ги прикажете вашите омилени книги за готвење или во вашата кујна за да ги организирате вашите зачини и оставата, чајната кујна. Покажете Ги Вашите Слики За Одмор На Стилски Начин и Бидете Завидливи На вашите пријатели.Максимално вчитување : 10 кг/Парче. Упатства за нега : избришете го со влажна крпа и благ чистач. Добро за фотографии, играчки, награди, ЦД-а, видеа, украсни предмети и многу повеќе Го Подобруваат вашиот домашен декор Со оваа атрактивна полица Одлично за да ги нагласите Вашите скапоцени спомени Карактеристики На Производот : Може да се закачи со вертикалните страни нагоре или надолу, според ефектот што сакате да го создадете со вертикалните страни нагоре, тоа е како да имате вградена книга со нејзината современа црна завршница, тие се идеален акцент За Секој Простор За живеење Креативниот дизајн и решението за заштеда на простор за мали области Го прави користењето на просторот ефикасно идеален акцент за секој простор за живеење проширете го ДОСТАПНИОТ простор додека додавате класичен изглед На вашиот декор Создадете Свој личен ѕиден дисплеј користејќи корнизи заедно или одделно.

Кон својствата

Производи во категоријата