Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Полици за бања за бања со 3 парчиња полици за складирање на полици за складирање на сапун, креативно складирање, црна полици за складирање, сапун за сапун за држач за

Полици за бања за бања со 3 парчиња полици за складирање на полици за складирање на сапун, креативно складирање, црна полици

DEN 2.00
 

Производот е достапен
Достапност

-Тоа не може да се чуваат предмети во бањата, туку и за чување крпи, партали, итн. Туш - многу практично, може да ви помогне ефикасно да го чувате мирисот за бања или други мали предмети. Список на пакети 3 x лавици за складирање на бања -Материјал : држач за сапун со сапун од јаглероден челик. -Секлив шуплив дизајн помага ефикасно да се исцеди вода и да се продолжи сервисниот животен век на кујнските полици.Организатор на wallидови за бања- Добра услуга : Ве молиме слободно контактирајте не ако имате сомнеж во врска со вашата ставка или инсталација, ние ќе ви дадеме најзадоволителен одговор. Држач за складирање на бања- Изработено е од одлична изработка, не е лесна за кршење или деформација и може да биде издржлив за некое време. Полици за wallидови за бања-Исклучителна изработка, безбедна и издржлива, ефикасна и удобна, -трамона услуга за вас. Одвод на полица за туширање- изработен од цврст материјал од јаглероден челик, не е лесен за деформирање, силен капацитет на лежиште и може да биде за некое време. Држач за складирање на бања- Изработено е од одлична изработка, не е лесна за кршење или деформација и може да биде издржлив за некое време.

Кон својствата

Производи во категоријата