Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Полици за складирање на Гуангфошун , полица за складирање, 4 црно семејство полици, вертикално бесплатно полици за комбинација, кујна, спална соба, гаража, студија,

Полици за складирање на Гуангфошун , полица за складирање, 4 црно семејство полици, вертикално бесплатно полици за комбинација,

DEN 726.40
 

Производот е достапен
Достапност

Прашок обложен за да се спротивстави на корозијата и 'рѓата. 【Додатоци и услуги】 Можете да користите стапала за израмнување или тркала за да одговараат на вашите потреби. Класичните бои и едноставниот дизајн го прават современото полици погодни за кој било декор. Чувајте ја вашата кујна уредна и уредна, создадете минималистичка дневна соба, чувајте ја вашата спална соба чиста, чувајте тоалети за бања, па дури и користете ја како балконски цветен штанд или да го исправите нередот во подрумот или гаражата со помош на полици за жица. 【Совршена големина за потребите за складирање】 23,6 "WX14" DX47,2 "H (60x35x120cm) е совршена големина без да заземате премногу простор. 4 прилагодливи стапала Лесно е да ја преместите вашата полица од соба во соба. , тоалети, прибор за прибор, растенија, книги и повеќе. Гуангфошун е снабдувач на метално полици со долгогодишно искуство, со А. Полиците за складирање се дизајнирани со лесни прилагодливи клипови, а висината на секој слој може да се прилагоди со движење на вкрстената лента нагоре и надолу за да се задоволат различните потреби за висина на различни предмети. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви обезбедиме задоволителна услуга. Оваа прилагодлива единица за полици е лесна за склопување и разноврсна, за да можете да ги користите за да организирате нешто како што е микробранова печка, електрична енергија, електрична енергија Апаратот, организациската конзерва, украси, вазни, книги и така натаму.

Кон својствата

Производи во категоријата