Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Полиција на метална полиција од метал 20 парчиња 5-инчен 125мм 8-дупки алуминиум оксид од 60 до 1000 решетки и дискови за пескарење со суда шкурка за метални и метални авто

Полиција на метална полиција од метал 20 парчиња 5-инчен 125мм 8-дупки алуминиум оксид од 60 до 1000 решетки и дискови за пескарење

DEN 524.80
 

Производот е достапен
Достапност

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. Спецификација : 5 инчи 125мм, 8 дупки. Грубо жито : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/500/600/800/1000. Носете отпор и долг животен век. Совршени перформанси против заклучување. Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки. Спецификација : 5 инчи 125мм, 8 дупки. Грубо жито : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/500/600/800/1000. Носете отпор и долг животен век. Совршени перформанси против заклучување. Од отстранување на гребнатини и гребнатини на wallsидови и табли за кршење до мазнење дрво или калапи на играчки или мебел, поправка на прирачници или мебел за тревници : 5 инчи 125мм, 8 холеско -зрна : 60/80/100/120/150/150/150/180/180/240/320 /400/500/600/800/1000features : Отпорност на абење и долг животен век.

Кон својствата

5 inches 125mm, 8 holes :

Производи во категоријата