Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Полнење на скришум на монопроце и синхронизација на USB 2.0 Type -C до кабел Type -C - 10 стапки - сина, до 3А/60 вати, брзо полнење

Полнење на скришум на монопроце и синхронизација на USB 2.0 Type -C до кабел Type -C - 10 стапки - сина, до 3А/60 вати, брзо

DEN 3.33
 

Производот е достапен
Достапност

0 и испорачува до 480 Mbps на ширина на опсег на податоци, овозможувајќи ви брзо да ги синхронизирате вашите фотографии, музика и други податоци.0 Type-C до Type-C кабел. Плетенка јакна : Јакната со најлонска плетена не само што помага во заштитата на кабелот од никови и исечоци, туку и се спротивставува на заплеткање, што го прави совршен кабел за патување. Способни за носење до 3 засилувачи/60 вати напојување за полнење, можете брзо да ги наплатите вашите USB-C овозможени мобилни уреди и лаптопи. Брзо полнење : способно да носите до 3 засилувачи/60 вати напојување, можете брзо да ги наполните вашите USB-C овозможени мобилни уреди и лаптопи. Плетенка јакна : Јакната со најлонска плетена не само што помага во заштитата на кабелот од никови и исечоци, туку и се спротивставува на заплеткање, што го прави совршен кабел за патување. Користејќи основен црн дизајн со суптилен поздрав на боја, овие кабли се ненаметливи, додека одржуваат малку боја за цели на идентификација или личен стил.Елегантен дизајн : Чувајте го вашиот стил едноставен. Користејќи основен црн дизајн со суптилен поздрав на боја, овие кабли се ненаметливи, додека одржуваат малку боја за цели на идентификација или личен стил.

Кон својствата

Производи во категоријата