Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Помошник за миење на косата Лил Ринсер

Помошник за миење на косата Лил Ринсер

DEN 92.64
 

Производот е достапен
Достапност

Го прави времето за бања ветер. Мека усна нежно се вклопува против челото на децата. Рабните канали вода далеку од лицето. Удобен зафат со една рака. Една големина одговара на сите. Замислете време за бања со вашето дете .. минус солзите што е можно со паметно дизајниран помошник за миење на косата Лил Ринсер. Нежно се држеше против челото на вашето дете, Лил Ринсер ја канализира водата од сапуница подалеку од очите и ушите на детето. Резултатот е побрзо, полесно време на бања и среќно, без солза дете (и родител) карактеристики : - меки контури на усните за нежно да се вклопат во главата на детето - рабни канали сапуница вода подалеку од лицето - удобна рачка за мека зафат - лесна една- Остава рака за употреба на друга рака - една големина одговара на сите - изработени од цврста, но сепак флексибилна пластика.

Кон својствата

Производи во категоријата