Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Порт ervервис, разгледница во Newујорк

Порт ervервис, разгледница во Newујорк

DEN 175.84
 

Производот е достапен
Достапност

Сите картички се цени според состојбата на прегледот, локацијата и квалитетот. Поштенска користена година : Неискористено. Со над 2 милиони разгледници од сите категории, имаме една од најголемите понуди за разгледници во светот.Споменик на Три држави. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Може да има и светло пожолтување од возраста. Аглите може да имаат многу абење или заобленост од абење. Овие разгледници сè уште се во убава состојба. Редовна големина - приближно 3 1/2 инчи x 5 1/2 инчи или 9 см x 14 см. Вашето задоволство е загарантирано. Одделение 2 - Во близина на разгледниците на состојбата на нане од оваа оценка имаат лесен агол и/или абење на работ. Одделение 1. Многу совети на картички може да имаат мали вметнувања од абење. Овие картички исто така може да имаат многу пожолтување од возраста или да бидат во албум. Поштенска користена година : Неискористено. Споменик на Три држави. Некои може да имаат лесен агол и / или пожолтување од возраста или да бидат во албум. Продолжуваме да додаваме нови картички секој ден, но ако не е прикажано бараниот град или град, ве молиме користете ја врската „Контакт продавач“ за да направите директно барање.

Кон својствата

Производи во категоријата