Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Портки ПТ6 5.2 DCI-P3 IPS ЕКРАН НА Допир DSLR На Терен Монитор Со 4k HDMI 30p Влез, 1080p 60 HDMI Излез, 3D LUT Надвор, Врвна Рамка, Слика Култура, Ефект На Истегнување

Портки ПТ6 5.2 DCI-P3 IPS ЕКРАН НА Допир DSLR На Терен Монитор Со 4k HDMI 30p Влез, 1080p 60 HDMI Излез, 3D LUT Надвор, Врвна

DEN 0.33
 

Производот е достапен
Достапност

- ИНТЕРФЕЈС Излез. - 3д ЛУТ Излез. Анаморфна Калибрација НА Објективот HDMI Излез; Поддржан Сооднос : 1,00 X / 1,33 X / 1,42 X / 1,50 X / 1,60 X / 1,66 X / 1,85 X / 2,00 X / 2,35 X, опсег на прилагодување дефиниран Од Корисникот : 0. 5,2-инчен 600нит 100% Од Dci-P3 Спектар На Бои АНТИ-отпечатоци IPS Екран На Допир, и контролата на допир на цел екран со нови Икони на менито го прават искуството со работа на екранот на допир полесно и побрзо. Ефектите на истегнување при вертикално снимање, Контролирано истегнување на сликите во реално време следење на ефектите на истегнување, се идеални за некои емитувања или пренос во живо. 25x-4 00 X (калибрираните слики може да се излезат на друг уред преку HDMI излез). - Изборна Функција Излез.

Кон својствата

Производи во категоријата